Jesteśmy małą rzemieślniczą manufakturą zajmującą się produkcją świec sojowych, dla której zrównoważony rozwój, ekologia jak i autentyczność to podstawa.
Każdy oferowany przez nas produkt jest robiony ręcznie, z pasji, ze szczególną starannością i dbałością o każdy detal.
Do produkcji wykorzystujemy ekologiczne, certyfikowane materiały. Promujemy odpowiedzialną produkcję jak i konsumpcję, dlatego dajemy możliwość ponownego napełnienia pojemnika po świecy. Dzięki temu generujemy mniej odpadów minimalizując tym samym negatywny wpływ na środowisko.

Motywem przewodnim naszej marki jest hasło „Zanurz się” (immerse yourself), obecne w nazewnictwie zapachów oraz odręcznych formach inspirowanych kształtem drgającej wody.

Naszą wizją i celem jest budowanie emocji, wspomnień oraz wyrażanie siebie poprzez zanurzenie w głębi zapachów i naturalności.Dlatego też chcemy Cię zainspirować do dbania o swoje potrzeby i emocje, do budowania swojej przestrzeni osobistej – nie zapominając o dbaniu o nasze środowisko.

Opakowania których używamy są ekologiczne a w każdej paczce można znaleźć biodegradowalne wypełnienie typu skropak chroniącym świece podczas transportu.